• Menu

0 recente resultaten

Unieke boekpresentatie door Cory Doctorow!

Zoals eerder al aangekondigd zal Cory Doctorow op vrijdag 24 september 2010 zijn nieuwste boek Makers presenteren. Speciaal voor de fans van Bits of Freedom komt hij over zijn nieuwste boek vertellen, en jij kan daar bij zijn!

Doctorow, vroeger activist bij de Electronic Frontier Foundation, is nu redacteur van BoingBoing en sciencefiction auteur. Hij zal je de 24e natuurlijk vertellen over zijn nieuwe boek. Maar hij wil hiermee ook Bits of Freedom helpen om donaties te werven. En daar zijn we erg blij mee.

De lezing zal plaatsvinden inĀ The Hub Amsterdam aan de Westerstraat 187, vanaf 20 tot 23 uur. Op de avond zelf zullen de drankjes voor 20 uur gratis zijn en ook zal the American Book Centre een standje hebben met interessante boeken.

Omdat we de avond voor al zijn fans toegankelijk willen houden, hebben we besloten om de hoogte van jouw donatie aan jou over te laten. Wil je verzekerd zijn van een plaats, doe dan alvast een donatie via deze module (deze link verkleint je browserscherm).

Help mee en steun ons

Door mijn bijdrage ondersteun ik Bits of Freedom, dat kan maandelijks of eenmalig.

Dankjewel supporter van vrij internet!

Je ontvangt de inlogcode via de mail.

Als donateur ontvang je elk kwartaal een speciale update, maar als je up-to-date wilt blijven over ons werk kun je het beste abonneren op onze nieuwsbrieven, schrijf je hieronder in.

    Gelukt!

    Je ontvangt nu ook onze nieuwsbrief. Je kunt deze popup sluiten.

    Er ging iets mis tijdens de betaling

    Je betaling is niet juist afgehandeld, probeer nog eens.

    Support en doneer!

    Meer weten over doneren aan ons? Lees er hier alles over.