• Menu

0 recente resultaten

We komen graag met je in contact. We zetten hier op een rijtje hoe je het best contact met ons kunt opnemen. En we geven ook eerlijk aan waar we je niet bij kunnen helpen.

Wordt je vraag hierboven niet beantwoord? Stuur ons dan een mailtje of bel naar kantoor. Let wel: we kunnen helaas niet helpen bij individuele problemen. Daarover mailen of bellen heeft dan ook geen zin. Verder vragen we je om alsjeblieft maar één van ons tegelijkertijd te mailen. We kijken er naar uit van je te horen!

Contactgegevens van het team

Algemeen

+31 20 261 8350
info@bitsoffreedom.nl
Prinseneiland 97hs
1013 LN Amsterdam

Pers

Zie onze perspagina

Spreekverzoek

Vul ons formulier voor spreekverzoeken in en we geven binnen een week een reactie

Evelyn Austin

evelyn@bitsoffreedom.nl

Rejo Zenger

rejo@bitsoffreedom.nl

Inge Wannet

inge@bitsoffreedom.nl

Lotte Houwing

lotte@bitsoffreedom.nl

Nadia Benaissa

nadia@bitsoffreedom.nl

Meri Urdaneta

meri@bitsoffreedom.nl

Nico Voskamp

nico@bitsoffreedom.nl

Martijn de Heer

martijn@bitsoffreedom.nl

Joran van Apeldoorn

joran@bitsoffreedom.nl

Ilja Schurink

ilja@bitsoffreedom.nl

Help mee en support ons

Door mijn bijdrage ondersteun ik Bits of Freedom, dat kan maandelijks of eenmalig.

Ik geef graag per maand

Ik geef graag een eenmalig bedrag