We zijn een kleine organisatie en hebben nog veel werk te doen voor vrijheid en privacy op het internet. We zijn heel toegankelijk, maar lees eerst de volgende punten voordat je contact opneemt.

 

 

  • Door COVID-19 werken we veelal vanuit huis en zijn we op dit moment telefonisch minder goed bereikbaar.
  • Mail maar één van ons tegelijkertijd. Het is voor ons heel onhandig als je meerdere mensen in de CC zet.
  • Helaas kunnen we niet helpen bij individuele problemen. Ben je op zoek naar rechtshulp? Dan verwijzen we je graag door naar Clinic, gratis juridisch advies op het gebied van informatie en communicatie. Meer informatie nodig over de privacyregels? Bel dan met de voorlichters van de Autoriteit Persoonsgegevens. Als je een klacht hebt over één van de geheime diensten (de AIVD of de MIVD), dan kun je terecht bij de onafhankelijke Commissie van Toezicht op de Inlichtingen- en Veiligheidsdiensten (de CTIVD).

 

 

  • Tips over veilig en vrij internetten vind je op onze Internetvrijheid Toolbox of bij de Privacy Cafés die door onze vrijwilligers georganiseerd worden. Wil je ons versleuteld mailen? Vraag Edward om hulp.

 

 

Contactgegevens van het team

Algemeen

+31 20 261 8350
info@bitsoffreedom.nl
Prinseneiland 97hs
1013 LN Amsterdam

 

 

Pers

Zie onze perspagina

 

 

Spreekverzoek

Vul ons formulier voor spreekverzoeken in en we geven binnen een week een reactie

 

 

Evelyn Austin

+31 6 2689 5124
evelyn@bitsoffreedom.nl

 

 

PGP sleutel Evelyn Austin (ASC)

Rejo Zenger

+31 6 3964 2738
rejo@bitsoffreedom.nl

 

 

PGP sleutel Rejo Zenger (ASC)

Inge Wannet

+31 20 261 8350
inge@bitsoffreedom.nl

 

 

PGP sleutel Inge Wannet (ASC)

Lotte Houwing

+31 6 8320 7546
lotte@bitsoffreedom.nl

 

 

PGP sleutel Lotte Houwing (ASC)

Esther Crabbendam

+31 6 2307 2571
esther@bitsoffreedom.nl

 

 

PGP sleutel Esther Crabbendam (ASC)

Nadia Benaissa

+31 6 5516 4633
nadia@bitsoffreedom.nl

 

 

PGP sleutel Naida Benaissa (ASC)

Bér Engels

+31 6 5881 5392
ber@bitsoffreedom.nl

 

 

PGP sleutel (ASC) Bér Engels

Help mee en steun ons

Door mijn bijdrage ondersteun ik Bits of Freedom, dat kan maandelijks of eenmalig.