TAFTA: een herhaling van zetten?

23 mei: Bits of Freedom filmavond!

Engelse massale internettap van de baan

Er zijn heel veel goede films en documentaires gemaakt over nerdy onderwerpen zoals digitale rechten, hackers en privacy. Ons team heeft heel erg van deze films genoten, maar tot nu toe hebben ze nog niet het podium gekregen dat ze wel verdienen. Daarom presenteren met gepaste trots onze eerste echte filmavond! Op 23 mei is het zover.

Naast docu’s over actuele onderwerpen zullen films aan bod komen die in een ver en grijs verleden echte blockbusters waren, en die nu relevanter zijn dan ooit. Toen ze uitkwamen nog science fiction, maar in toenemende mate keiharde realiteit. Het lijkt ons leuk om met een groep gelijkgestemden terug te blikken op deze films en ideeën uit te wisselen over waar het allemaal heen zal gaan.

Op deze manier hopen we onze dagelijkse kost op een interessante manier naar een breder publiek te trekken. Vrijheid op internet is tenslotte een onderwerp dat iedereen aangaat! Het wordt een laagdrempelige avond: je kan gewoon binnen komen lopen. Ook als je geen expert of techneut bent en zelfs wanneer je nog helemaal niemand kent zul je warm ontvangen worden door ons team. Iedereen met een open geest en een gezonde dosis nieuwsgierigheid is welkom! Dit in aanvulling op onze altijd gezellige Boffels.

De filmavond is voor ons een goede gelegenheid om onze aanzienlijke achterban beter te leren kennen, onze kennis te delen, brandende vragen te beantwoorden en een kleine update te geven van welke woeste strijden we allemaal leveren vanuit ons kantoortje.

We vragen voor de filmavond een donatie van €5. Dit enkel en alleen om de kosten te dekken van de filmvertoning. Wel verloten we een Bits of Freedom t-shirt. Dus wil je in het bezit komen van zo’n beauty, en wie wil dat nou niet, dan doe je er zeker goed aan even langs te komen!

De inloop is vanaf 19u te Pakhuis de Zwijger in Amsterdam. Je kunt daar van tevoren ook terecht voor avondeten (voor eigen rekening). De film begint om 19.30 en zowel tijdens de film als na afloop is er de gelegenheid om een drankje te doen, nieuwe mensen te leren kennen, of ons met vragen te bestoken.

Kom je ook? Laat het dan weten in de comments. Of, voor de Facebookers onder ons, via deze event page. Dan kunnen wij een beetje inschatten op hoe veel mensen we kunnen rekenen.

We kijken ernaar uit je te ontmoeten!

 1. André Koot

  @meneer wil er wel bij zijn.

 2. Karin Spaink

  Als ‘t maar niet Minority Report wordt…

 3. Bart Jan Menkveld

  Leuk! ik kom +1

 4. Jaap-Henk Hoepman

  Minority Report komt 4 mei al op TV, dus daar hoeven we niet tot de 23ste op te wachten… Ben er bij. Leuk!

 5. Hans

  Welke doc wordt vertoond?

 6. reekje

  Wanneer komt Minority Report op TV en op welke zender ?
  of kan ik er ook nog andetrs aan komen?

  Helaas kan ik niet komen omdat ik dan niet optijd in Olst ben
  dan mis ik namelijk de laaste trein

  Ik zit echter wel met veel brandende vragen
  met name hoe ik mijn computer dicht kan timmeren tegen die heck histerie van jantje overheid.

  Hoe ik tor aan de praat krijg onder Xbuntu 12.04 lts
  En nog eens hoe pgp werkt
  en ik heb ook vragen over Bitcoin

  Ik ben een berst brave burger maar aan mijn bestanden geen poloneze

  Is er ook een keer een dag van jullie overdag ?

  groetjes van reekje

 7. Peter

  Ben er zeker bij!

  • doras

   Reekje waarom join je niet in het IRC channel, er zijn vast veel mensen die je graag willen helpen.

 8. Peter

  Ik ben erbij!

 9. Justine Pardoen

  Moet helaas zelf nog spreken ergens de 23e, maar ben er graag volgende keer bij. Lijstje met films ergens zetten en suggesties vragen?

 10. Richard Kuildert

  Ik ben er bij!

 11. Anarchiel

  Ik ben er ook bij.

 12. Jan Terpstra

  Zo te zien heb ik die avond nog een lege agenda dus ik ben van de partij.

 13. Lennart K.

  Als het lukt kom ik ook +1 🙂

 14. Vera Pfundt

  He, leuk een verrassingsfilm! Surprises op iedere andere dag dan pakjesavond zijn welkom. Ben er.

 15. paul rikmans

  ik kom ook

 16. Uit_Duimpje

  Ik ben erbij. Toevallig een afspraak in Amsterdam.

 17. Frankie

  Ik ben er ook bij!

 18. Frank

  Ik kom ook

 19. Carolien

  Ik kom dus ook

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Help mee en steun ons

Door mijn bijdrage ondersteun ik Bits of Freedom, dat kan maandelijks of eenmalig.