We naderen cruciale dag voor netneutraliteit

En ondertussen in de rest van de wereld…

Kun jij op een Google-vrij dieet? Wij gaan het proberen!

Bits of Freedom houdt de ontwikkelingen bij die raken aan jouw internetvrijheid en richt zich daarbij vooral op Nederland. Maar het internet is niet aan landsgrenzen gebonden en daarom werpen we geregeld ook een blik over de grenzen. Wat gebeurde er in januari in het buitenland? Een selectie.

Europa

 

Noord-Amerika

 

Azië en Midden-Oosten

 

Hebben we nog datalekken?

  • Jazeker! Naast de al genoemde lekken in China zijn twee opvallende lekken bij game-fabrikanten te vinden: het ging mis bij Atari en Square Enix.

 

Alle bovenstaande links zijn ook te vinden op de Delicious-pagina van Bits of Freedom, waar inmiddels bijna 3800 gecategoriseerde links beschikbaar zijn! (Tip: check ook de RSS-feed!)

  1. BarbaricFellow

    En nu wil Engeland zelfs extreme meningen door de ISP’s gaan laten blokkeren
    Het gaat zo hard dat het amper is bij te houden, zelfs al heb je alle tijd!

    Ziekelijk maar ook beangstigend.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Help mee en steun ons

Door mijn bijdrage ondersteun ik Bits of Freedom, dat kan maandelijks of eenmalig.