• Menu

0 recente resultaten

We stellen graag aan je voor: Suzanne Hartholt

We hebben regelmatig stagiairs bij ons op kantoor die interessant onderzoek doen. Onze nieuwste aanwinst is Suzanne Hartholt, student Recht & ICT aan de Rijksuniversiteit Groningen. Ze gaat ons onder andere helpen met onderzoek naar handelsverdragen als CETA en TTIP. We stellen haar graag aan je voor:

Suzanne Hartholt“Tijdens mijn studie heb ik vooral geleerd dat het van belang is dat technici verstand krijgen van recht en juristen van technologie. Dat is een grote uitdaging omdat wetgeving, rechtspraak en technologie altijd sterk in beweging zijn: en dat is niet altijd in een goede richting. Ik heb dan ook veel zin om tijdens mijn stage bij Bits of Freedom eindelijk de theorie in de praktijk te brengen om op te komen voor digitale vrijheden.

Ik hoop tijdens deze stage meer over achterliggende technologieën te leren zoals encryptie, hacken en blokkades. Bijna alles is tegenwoordig aan te sluiten op het net en alles op het net kan met technologie worden gemanipuleerd, wat juridische conflicten kan veroorzaken. Daarnaast wil ik graag mijn kennis omtrent internationale verdragen verbreden. Verdragen als TTIP, TiSA en CETA die nu ter discussie staan zullen namelijk de komende decennia de regulering omtrent gegevens en daarmee de privacy bepalen. Momenteel ben ik bezig met het afronden van mijn masterscriptie over identificatiesoftware voor consumenten.”

Help mee en steun ons

Door mijn bijdrage ondersteun ik Bits of Freedom, dat kan maandelijks of eenmalig.

Dankjewel supporter van vrij internet!

Je ontvangt de inlogcode via de mail.

Als donateur ontvang je elk kwartaal een speciale update, maar als je up-to-date wil blijven over ons werk kun je het beste abonneren op onze nieuwsbrieven. Schrijf je hieronder in!

    Gelukt!

    Je ontvangt nu ook onze nieuwsbrief. Je kunt deze popup sluiten.

    Er ging iets mis tijdens de betaling

    Je betaling is niet juist afgehandeld, probeer nog eens.

    Support en doneer!

    Meer weten over doneren aan ons? Lees er hier alles over.