• Menu

0 recente resultaten

Wat is jouw visie op cyber security?

Vanavond wordt in Den Haag het Meesters in Security congres gehouden. Er zullen veel grote spelers uit de internationale cyber security wereld aanwezig zijn. Wij zijn er ook om privacy een stem te geven. We horen graag wat jij te weten wilt komen.

Meesters in Security
Meesters in Security is een beveiligingscongresĀ over cyber security dat door KPN wordt georganiseerd. Een van de sprekers is Troels Oerting, hoofd Cybercrime van Europol. Keith Alexander, directeur van de NSA, zou komen maar heeft helaas afgezegd. Jammer, want nu kunnen we hem niet confronteren met de grootscheepse schendingen van onze digitale grondrechten door zijn dienst.

Privacy is geen obstakel
Op dit congres zal gesproken worden over de aanpak van cybercrime en de verbetering van onze cyber security. Er zal onder meer een debat plaatsvinden over internetveiligheid en privacy. Wij vinden de aanpak van cyber crime belangrijk, maar niet elke aanpak van cybercrime levert ook grotere cyber security op. Daarbij hoeft er niet zoals nu een scheve verhouding te zijn tussen internetveiligheid en privacy. Deze twee kunnen vaak hand in hand gaan.

De panelleden voor dit debat zijn, net als presentator Charles Groenhuijsen, helaas niet bepaald de voorvechters van privacy. Het zou dus zomaar een eenzijdige avond kunnen worden. Daarom zijn wij ook aanwezig en zullen wij een tegengeluid laten horen.

Wat vinden jullie?
Het congres is helaas niet vrij toegankelijk, maar er is wel een live stream (vanaf 16.45 uur). Jullie kunnen dus meekijken en ons via twitter op de hoogte houden van jullie mening. Wij zullen jullie andersom ook op de hoogte houden van onze ervaringen daar.

Dus onze vraag voor jullie: wat moet er echt door ons besproken worden vanavond – en met wie?

Help mee en steun ons

Door mijn bijdrage ondersteun ik Bits of Freedom, dat kan maandelijks of eenmalig.

Dankjewel supporter van vrij internet!

Je ontvangt de inlogcode via de mail.

Als donateur ontvang je elk kwartaal een speciale update, maar als je up-to-date wilt blijven over ons werk kun je het beste abonneren op onze nieuwsbrieven, schrijf je hieronder in.

    Gelukt!

    Je ontvangt nu ook onze nieuwsbrief. Je kunt deze popup sluiten.

    Er ging iets mis tijdens de betaling

    Je betaling is niet juist afgehandeld, probeer nog eens.

    Support en doneer!

    Meer weten over doneren aan ons? Lees er hier alles over.